Zadzwoń: 601 61 61 85 lub napisz biuro@centrum-vita.pl
Czynne pon-pt: 8:00-20:00 oraz sob: 8:00-14:00

Tomasz Biernat

Fizjoterapeuta

  • ból kręgosłupa
  • rehabilitacja dzieci
  • rehabilitacja ortopedyczna
  • rehabilitacja pourazowa
  • rehabilitacja sportowców
  • rehabilitacja tancerzy
  • wady postawy

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu ze specjalnością Fizjoterapia w sporcie. W swojej pracy z Pacjentami staram się dogłębnie analizować ich problemy, słuchać i interpretować dolegliwości Pacjentów oraz znajdować najlepszą drogę do ich rozwiązania. Pracuję z Pacjentami z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa oraz z dysfunkcjami narządu ruchu. Zajmuję się również rehabilitacją sportowców oraz prowadzę treningi funkcjonalne z każdą grupą Pacjentów. Wykonuję też termoplastyczne wkładki ortopedyczne dopasowane do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Czerpiąc ze swojej długoletniej 12 letnią kariery zawodowego tancerza towarzyskiego znakomicie rozumiem naturę problemów sportowców. Poznałem w praktyce rehabilitację przed- i pooperacyjną (sprawdzone na sobie).

W wolnym czasie lubię słuchać oraz grać różnego rodzaju muzykę a także uprawiać sporty zespołowe takie jak piłka nożna i siatkówka.

Maje wykształcenie

Kursy jakie posiadam to:

Terapeuta metody Maitlanda Poziomy 1, 2A oraz 2B
Terapeuta metody FDM (Fascial Distortion Model)
Kurs kinesiologytapingu
Metoda PNF - Prorioceptive Neuromuscular Facilitation (torowanie nerwowo-mięśniowe)

Jak Ci mogę pomóc?

REHABILITACJA DZIECI I DOROSŁYCH

Zapraszam dzieci i dorosłych na indywidualną rehabilitację ukierunkowaną na znalezienie przyczyny występujących dolegliwości i zapobieganiu ich występowaniu w przyszłości.

REHABILITACJA SPORTOWCÓW

Czynnie uprawiasz sport? Zapraszam Cię na indywidualną rehabilitację podczas której poznasz przyczyny występowania swoich dolegliwości i uświadomisz sobie jak możesz zapobiec występowaniu urazów w przyszłości.

TRENINGI FUNKCJONALNE

Na treningi zapraszam nie tylko osoby po rehabilitacji lub w jej trakcie ale również wszystkich chcących zyskać lepszą świadomość swojego ciała i rozwinąć zdolności motoryczne.

DOBÓR I WYKONANIE WKŁADEK ORTOPEDYCZNYCH

Indywidualnie dopasowane, termoplastyczne wkładki ortopedyczne to dobre uzupełnienie rehabilitacji. Utrzymują nie tylko prawidłowe ustawienie stóp ale również całej sylwetki. Zapraszam!

ZAJĘCIA GRUPOWE DLA DZIECI Z WADAMI POSTAWY

Zapraszam dzieci z wadami postawy na zajęcia grupowe podczas których nauczą się jak mogą skorygować postawę oraz jak wykorzystać napięcie i możliwości swego ciała by wada się nie pogłębiła. A wszystko to w miłej i radosnej atmosferze motywującej do działania.

KINESIOTAPING

Działa przeciwobrzękowo, stabilizująco, wydłuża efekty terapii, służy skorygowaniu ustawienia i zmianie napięcia powięzi, wspomaga odprowadzanie limfy. Zapraszam!

Chcesz zapisać się na wizytę?
Zadzwoń: 601 616 185

Forma na lato.

Opublikowane W kategoriach: Aktualności, Sportowiec

Forma na lato.
W dzisiejszych czasach bycie „Fit” i utrzymywanie swojego ciała w dobrej kondycji jest
bardzo modne i popularne. Co tak naprawdę mamy na myśli mówiąc: „Buduję dobrą formę” czy
„Ale ta dziewczyna ma fit sylwetkę”.