Zadzwoń: 601 61 61 85 lub napisz biuro@centrum-vita.pl
Czynne pon-pt: 8:00-20:00 oraz sob: 8:00-14:00

Monika Czaplejewicz

Fizjoterapeutka, masażystka

  • ćwiczenia grupowe
  • ćwiczenia korekcyjne dla dzieci
  • rehabilitacja dorosłych
  • rehabilitacja dzieci
  • rehabilitacja kobiet
  • rehabilitacja po złamaniach
  • wady postawy
  • zajęcia "ja wśród innych"

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale Wojskowo-Lekarskim, oraz Medycznej Policealnej Szkoły w Działdowie z tytułem masażysty. Moje doświadczenie zawodowe od dawna było związane z dziećmi. Świadczą o tym liczne praktyki w szpitalach klinicznych oraz 5-letnia praca w przedszkolach integracyjnych jako fizjoterapeuta.

W Centrum Vita zajmuję się pacjentami z problemami bólowymi kręgosłupa, pacjentami ortopedycznymi, jak również pracuje z dziećmi mającymi problemy z napięciem mięśniowym oraz dziećmi z wadami postawy. W Centrum Vita pracuje również jako masażysta wykonując masaże klasyczne oraz relaksacyjne. Prowadzę zajęcia grupowe “zdrowy kręgosłup” oraz zajęcia ogólnorozwijaące dla dzieci w wieku 3-6 lat.

 

W wolnych chwilach amatorka sportów wodnych oraz jazdy konnej. Interesuje się kuchnią śródziemnomorską oraz zwiedzaniem ciekawych zakątków świata

W dalszym ciągu poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z zakresu pracy z dzieckiem dysfunkcyjnym oraz pracy z pacjentem ortopedycznym.

Moje kursy i szkolenia

Ocena neurorozwojowa dziecka i przykłady postępowania fizjoterapeutycznego
Proprioceptive Neuromuscular Facilitation (PNF Basic)
Kurs doskonalący I stopnia Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne

W Centrum Vita zajmuję się:

REHABILITACJA DZIECI I DOROSŁYCH

Zapraszam dzieci i dorosłych z różnorodnymi kłopotami związanymi z wadami postawy, nadmiernym/obniżonym napięciem, urazami, długotrwałymi schorzeniami ortopedycznymi i neurologicznymi na indywidualną rehabilitację zmierzającą w kierunku wykorzystywania Waszego potencjału i niwelowania deficytów.

ĆWICZENIA KOREKCYJNE DLA DZIECI

Zapraszam dzieci z wadami postawy w wieku od 5 do 8 lat na grupowe ćwiczenia korekcyjne, które zwiększają świadomość własnego ciała, niwelują deficyty, wpływają na poprawę sylwetki. Zajęcia prowadzę w formie zabawy.

ZAJĘCIA ZDROWY KRĘGOSŁUP DLA DOROSŁYCH

Chcesz zacząć ćwiczyć ale nie masz motywacji by zacząć? Szukasz sposobu na podtrzymanie efektów rehabilitacji? Chciałbyś ćwiczyć w miłej, motywującej atmosferze? Zapraszam Cię na moje ćwiczenia grupowe!

ZAJĘCIA “JA WŚRÓD INNYCH” DLA DZIECI

Nawiązywanie i podtrzymywanie satysfakcjonujących relacji z rówieśnikami to dla wielu dzieci spora trudność. Wraz z naszym psychologiem pomagam w zdobywaniu poczucia siebie poprzez ruch i budowanie świadomości własnego ciała.

MASAŻE

Jeśli czujesz się zmęczony, napięty, zestresowany, zapraszam Cię na odprężające masaże dzięki którym zyskasz rozluźnienie, ulgę oraz dobre samopoczucie.

Chcesz zapisać się na wizytę?
Zadzwoń: 601 616 185

Moje artykuły

Jaki plecak wybrać dla naszego dziecka?

Opublikowane W kategoriach: Aktualności, Dziecko

Kręgosłup to jedna z najbardziej istotnych części naszego ciała, która przez całe życie musi znosić wiele
obciążeń. Dlatego już od najmłodszych lat warto zadbać o prawidłowe kształtowanie postawy.
Rozpoczęcie roku szkolnego to wielkie wydarzenie zwłaszcza dla tych dzieci, które zaczynają swoją
przygodę z edukacją.