Zadzwoń: 601 61 61 85 lub napisz [email protected]
Czynne pon-pt: 8:00-20:00 oraz sob: 8:00-14:00

Marcin Kuna

Masażysta

  • drenaż limfatyczny
  • masaż bańką chińską
  • masaż gorącymi kamieniami
  • masaż głęboki
  • masaż izometryczny
  • masaż klasyczny
  • masaż leczniczy
  • masaż sportowy
  • masaż z okładem borowinowym

Jestem Absolwentem Medycznej Szkoły Policealnej w Podkowie Leśnej z tytulem technik masażysta. Korzystam z różnorodnych technik mięśniowo-powięziowych, by jak najefektywniej przywrócić tkankom prawidłowy poziom napięcia, elastyczności, wydolności aktywnego układu ruchu jak i trofiki mięśni. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspomagam proces rehabilitacji.

Praca z Pacjentami jest dla mnie nie tylko pracą ale i pasją. Moim konikiem jest masaż głęboki który wykorzystuję do pracy z pacjentami bólowymi ale także daje on świetne efekty w pracy ze sportowcami.

Stale podnoszę swoje umiejętności uczestnicząc w kursach i konferencjach oraz konsultując sposób prowadzenia pacjentów z innymi masażystami i fizjoterapeutami.

Kursy i szkolenia

Masaż głęboki u dr Jarosława Ciechomskiego kwadrant górny
Masaż głęboki u dr Jarosława Ciechomskiego kwadrant dolny
Masaż gorącymi kamieniami
Masaż bańką chińską
Rozluźnianie powięziowo- mięśniowe Karol Mainhein (USA)
Masaż tensegracyjny

Jak mogę Ci pomóc?

MASAŻ GŁĘBOKI

Masaż głęboki zwiększy zakres ruchomości w Twoich stawach, zapewni głębokie rozluźnienie, zlikwiduje zrosty, przyniesie ulgę w bólu i pomoże w prawidłowym biomechanicznym ustawieniu ciała. Zapraszam!

MASAŻ KLASYCZNY

Zapraszam Cię na masaż klasyczny, który zniweluje Twoje nadmierne napięcie, przewlekłe bóle mięśni i zregeneruje zmęczone tkanki.

MASAŻ SPORTOWY

Jeśli aktywnie uprawiasz sporty, chcesz podtrzymać swoją kondycję, potrzebujesz regeneracji i odnowy, zapraszam Cię na masaż sportowy!

MASAŻ LIMFATYCZNY

Jeśli dokuczają Ci obrzęki nóg, długo siedzisz, puchną Ci nogi- drenaż limfatyczny jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam!

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Wybierz masaż bańką chińską jeśli potrzebujesz zwiększenia ruchomości powierzchownych tkanek, ich większego ukrwienia i odżywienia.

MASAŻ OKŁADEM BOROWINOWYM

Dzięki swoim właściwościom borowina bardzo dobrze działa na stany zwyrodnieniowe stawów, bóle punktowe mięśni, daje miejscowe rozluźnienie. Jeśli odczuwasz podobne dolegliwości zapraszam Cię na masaż z okładem borowinowym.

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Jeśli odczuwasz przewlekłe zmęczenie, stres, zwiększone napięcie karku, zapraszam Cię na masaż gorącymi kamieniami, który odpręży Twoje ciało i kojąco wpłynie na Twój umysł.

Chcesz zapisać się na wizytę?
Zadzwoń: 601 616 185

BÓL KRĘGOSŁUPA

Opublikowane W kategoriach: Aktualności, Ból

BÓL KRĘGOSŁUPA
Ból kręgosłupa to jeden z powszechnych problemów zdrowotnych współczesnego człowieka. Do jego powstania przyczynia się często niezdrowy styl życia: długie siedzenie przed komputerem, brak aktywności fizycznej czy otyłość. Inne przyczyny mogą być związane z doznanym urazem. Ból kręgosłupa dotyczy pionowej osi naszego ciała – odczuwamy go na różnych odcinkach,- od szyi aż do lędźwi włącznie z kością krzyżową. Jest to bardzo powszechna przypadłość, z którą boryka się w pewnym momencie swojego życia większość osób.