Zadzwoń: 601 61 61 85 lub napisz biuro@centrum-vita.pl
Czynne pon-pt: 8:00-20:00 oraz sob: 8:00-14:00

Luis Gustavo Gomes Guarize

Fizjoterapeuta

  • ćwiczenia grupowe
  • isoclass
  • pilates
  • Zajęcia zdrowy kręgosłup

Jestem Brazylijczykiem związanym od wielu lat z Polską poprzez zamiłowanie do kultury polskiej a zwłaszcza tańca ludowego. W Brazylii ukończyłem studia na wydziale tańca i rozwijałem swoje umiejętności w pracy z wieloma ludowymi zespołami polonijnymi w charakterze choreografa i instruktora. Dzięki temu zgromadziłem bogaty zasób układów choreograficznych polskich tańców ludowych oraz zdobyłem duże doświadczenie w pracy z grupą. Posiadam licencjat z fizjoterapii, kontunuuje dalszą edukację, więc jestem na studiach magisterskich.

 

Moje zainteresowanie prawidłowością (czy poprawnością) ruchu stało się z czasem punktem odniesienia drugiej pasji, czyli świadomości ciała. Po ukończeniu rożnych kursów, pracowałem także w klubach fitnessu. Prowadziłem zajęcia z pilatesu, isoclass, rozciągania. Od wielu lat jestem tancerzem w Państwowym Zespole Ludowym Pieśni i Tańca Mazowsze.

W Centrum Vita zajmuję się:

 

  • prowadzeniem zajęć zdrowy kręgosłup
  • idnywidualnym treningiem

ZAJĘCIA GRUPOWE ZDROWY KRĘGOSŁUP

Zapraszam na zajęcia wszystkich tych, którzy chcą zwiększyć świadomość swego ciała, popracować nad kontrolą ruchu, wzmacnianiem mięśni, prawidłowym oddychaniem, korekcją postawy. Podczas zajęć korzystam z technik jogi, pilatesu, tańca współczesnego i gimnastyki sportowej.

ZAJĘCIA GRUPOWE ISOCLASS

Choć IsoClass odbywa się na macie, skupia się bardziej na wytrzymałości, płynności i precyzji ruchów. Rytm zajęć wyznacza muzyka i choreografia. Ćwiczenia wpływają na poprawę funkcji ustroju i równowagi, łagodzą bóle mięśni, poprawiają samopoczucie. Zapraszam!

Chcesz zapisać się na wizytę?
Zadzwoń: 601 616 185