Zadzwoń: 601 61 61 85 lub napisz biuro@centrum-vita.pl
Czynne pon-pt: 8:00-20:00 oraz sob: 8:00-14:00

Wybierz interesującą Cię kategorię:

Zdrowe siedzenie dla każdego ?!

Opublikowane W kategoriach: Aktualności

Każdy z nas w ciągu jednego tygodnia siedzi średnio 65 godzin ! Po odjęciu godzin spędzonych na spaniu, zostają nam średnio ledwie 3 godziny dziennie, gdy podejmujemy jakąś aktywność fizyczną bądź stoimy. Liczby nie kłamią, godziny spędzone w bezruchu mają negatywny wpływ na nasze zdrowie, bo w końcu ruch to zdrowie. Zauważając tę tendencję postanowiliśmy znaleźć odpowiedź na problem, wyjść do ludzi i pokazać, że siedzenie może być zdrowe !

Wakacje! Znowu są wakacje!

Opublikowane W kategoriach: Aktualności

Właśnie rozpoczął się pierwszy tydzień wakacji! Dziękujemy wszystkim naszym Pacjentom-
zwłaszcza dzieciom za intensywną pracę na różnego rodzaju zajęciach w naszym Centrum w trakcie roku
szkolnego. Doceniamy Wasz trud i zaangażowanie w pracę nad sobą i swoimi słabościami czy to
fizycznymi czy duchowymi. Jesteśmy dumni z efektów, które osiągacie!

Michał Kłosek wiceprezesem SFP

Opublikowane W kategoriach: Aktualności

Z dumą informujemy, że dnia 22.06.2017r. podczas Walnego Zebrania Delegatów Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska, Michał Kłosek współpracujący z Centrum VITA od samego początku jego powstania został wybrany na wiceprezesa Zarządu Głównego Fizjoterapii Polska na 4 letnią kadencję. Gratulujemy Michałowi i życzymy sukcesów w tworzeniu historii Polskiej Fizjoterapii, która dzieje się na naszych oczach. Cieszymy się niezmiernie, że możemy być tak blisko tworzenia czegoś, o czym jeszcze do niedawna jedynie marzyliśmy.

Współpraca z AMEDICA

Opublikowane W kategoriach: Aktualności

Z radością informujemy wszystkich naszych Pacjentów, iż w tym tygodniu zawarliśmy umowę o współpracy z Przychodnią Amedica mieszczącej się przy ul. Głównej 104 w Granicy. Na mocy wyżej wymienionej umowy nasi Pacjenci mogą już wykonywać w tej przychodni badania radiologiczne RTG (po wcześniejszym okazaniu skierowania z pieczątką naszego centrum). Z uwagi na bliskość naszych placówek, badania będą mogły odbywać się w korzystnych terminach tym samym oszczędzając Państwa cenny czas.

Współpraca z LUX MED

Opublikowane W kategoriach: Aktualności

W trosce o naszych Pacjentów zawarliśmy umowę z grupą LUX MED.
Od dziś nasi Pacjenci mogą korzystać z 15 % zniżki na rezonans magnetyczny we wszystkich Centrach Diagnostycznych LUX MED w Warszawie